Usługi

Strona Główna > Usługi

image

Sprzedaż domów i mieszkań

Zakup mieszkania to decyzja na wiele lat, a czasem nawet na całe życie. Decydując się na ten krok warto wybrać dewelopera, który cechuje się już pewną renomą, a także niepodważalnym zaufaniem wśród Klientów. Tutaj wyznacznikiem jest przede wszystkim duża ilość zrealizowanych z sukcesem inwestycji. Doskonale rozumiemy wszystkie te czynniki, dlatego nasza firma deweloperska AVERA to gwarancja dobrego wyboru. Dzięki wieloletniej owocnej współpracy z wieloma Klientami prywatnymi, a także firmami, zdobyliśmy szerokie uznanie oraz wiarygodność świadczonych usług. W naszej ofercie znajdziesz nieruchomości na sprzedaż i wynajem w postaci domów jednorodzinnych, mieszkań, a także budynków użyteczności publicznej. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Kontrahentów, dlatego też pomagamy we wszystkich kwestiach formalnych i prawnych, sporządzając umowy na najbardziej korzystnych warunkach.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług budowlanych i deweloperskich precyzyjnie dopasowanych do potrzeb Klientów. Oferujemy ciekawe i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne w przystępnych cenach.

image

Profesjonalne doradztwo

Jako profesjonaliści, zdajemy sobie sprawę, że dobra oferta nie kończy się na etapie wyboru lokalu przez przyszłego mieszkańca. Jest to również całościowa i profesjonalna obsługa aż do momentu przekazania mieszkania docelowemu nabywcy. Pomagamy przebrnąć przez ten trudny proces, jednocześnie służąc przydatną i fachową wiedzą z branży deweloperskiej. Wybierając naszą firmę, stawiasz na wysoki profesjonalizm usług w przystępnych cenach.
image

Kreatywne projekty

Tworząc projekty domów jednorodzinnych, mieszkań lub budynków użyteczności publicznej, bierzemy pod uwagę kilka istotnych kwestii. Po pierwsze, wysoka funkcjonalność. Precyzyjnie planujemy przestrzeń wewnątrz budynków, tak aby codzienne użytkowanie było jak najbardziej ergonomiczne. Po drugie, dopasowanie do otaczającej przestrzeni. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje jak najlepiej wpisywały się miejscowy krajobraz. Po trzecie, nowoczesny design. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, stosujemy minimalistyczne kształty w konstrukcjach, jednocześnie zachowując wysoką wygodę użytkowania budynku.
image

Realizacja inwestycji

Firma developerska AVERA istnieje na rynku od lat. Przez cały czas naszej pracy doskonaliliśmy swoje umiejętności w zakresie realizacji nowoczesnych budynków mieszkalnych i gospodarczych. Od początku naszej działalności nieustannie tworzymy również przemyślane i dopracowane projekty, które są najlepszym wyznacznikiem naszego profesjonalnego podejścia do Klienta. Wykonując nasze inwestycje, staramy się również wyróżnić spośród innych deweloperów działających na polskim rynku nieruchomości. W tym celu, dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, a także, aby dotrzymać wszystkich terminów. Nasze rzetelne podejście zaprocentowało już zrealizowaniem z sukcesem wielu projektów naszych Klientów. Po drugie, dopasowanie do otaczającej przestrzeni. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje jak najlepiej wpisywały się miejscowy krajobraz. Po trzecie, nowoczesny design. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, stosujemy minimalistyczne kształty w konstrukcjach, jednocześnie zachowując wysoką wygodę użytkowania budynku.

Indywidualne aranżacje

Tworząc nowoczesne budownictwo, staramy się jak najlepiej dopasować do indywidualnych potrzeb Klientów.
W związku z tym, jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły architektoniczne, nawet te nieszablonowe. W celu spełnienia wszystkich wymogów naszych Klientów, stosujemy nowoczesne techniki zarządzania oraz bezpieczne dla środowiska i człowieka technologie i materiały budowlane. Nasza stała pozycja na rynku jest możliwa dzięki nieustannej dbałości o wysoką jakość oferowanych usług deweloperskich.
© 2019 Realizacja Estimagroup