O nas

Strona Główna > O nas

image

Profesjonalna i doświadczona firma deweloperska

Nasza firma deweloperska AVERA powstała z myślą o tworzeniu nowoczesnych budynków mieszkalnych, a także sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Od lat specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie obiektów budowlanych - od stanu surowego, po ich wykończenie. Do użytku oddajemy nieruchomości wyłącznie spełniające wszystkie normy prawne i jakościowe.

Priorytetem Avera Development jest elastyczne i szybkie dostosowanie się do wymagań współczesnego rynku, jednocześnie zachowując wysoki standard jakości na każdym etapie wykonywania inwestycji. Przemyślane rozwiązania to nasze drugie imię. Wynikiem tego są nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe osiedla mieszkalne, zlokalizowane w spokojnych dzielnicach miast. Na terenach inwestycji znajdują się bezpieczne place zabaw dla dzieci, fontanny, a także lokale handlowo-usługowe. Wszystkie te elementy tworzą spójną całość komfortowych osiedli.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i fachowymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i podwyższony standard nieruchomości oferowanych mieszkańcom.
image

Czym się zajmujemy

Od początku istnienia naszej działalności, oferujemy kompleksowe wykonawstwo obiektów budowlanych różnego typu, a także sprzedaż nieruchomości w postaci domów lub mieszkań. Współpracując z podwykonawcami, tworzymy domy jednorodzinne, pomieszczenia biurowe, gospodarcze, wielkopowierzchniowe budynki mieszkalne, a także całe osiedla. W zależności od rodzaju inwestycji, planujemy wszystkie niezbędne prace w jak najbardziej optymalny sposób. Operujemy nowoczesnymi narzędziami i wykorzystujemy materiały budowlane najwyższej jakości. Dzięki temu, Klient otrzymuje perfekcyjnie ukończoną inwestycję zawsze w ustalonym terminie.
image

Co zyskujesz

Wyróżnia nas przede wszystkim zaangażowanie w realizację projektu, a także chęć tworzenia czegoś nieszablonowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ciągle zmieniających się trendów architektonicznych, w związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje jak najlepiej wpisywały się we współczesne standardy. Wybierając nas jako Wykonawcę swojej inwestycji, stawiasz na najwyższą jakość usług w przystępnych cenach. Zapewniasz sobie również wykonanie projektu w dokładnie ustalonym terminie lub nawet wcześniej. Sprawdź naszą ofertę, i skontaktuj się z nami. Gwarantujemy fachowe podejście, a także fachowe doradztwo w każdej kwestii. Zapraszamy do współpracy!
© 2019 Realizacja Estimagroup