Realizacje

Strona Główna > Realizacje

image

Kolna Sopot

Poznaj z bliska uroki nadmorskiego kurortu w zasięgu zaledwie kilku kroków. To tutaj morze i miasto łączą się w harmonii, a każdy dzień zaczyna się widokiem na błękitne fale Bałtyku. Nowoczesna Inwestycja jest idealnie zlokalizowana - 3 minuty spacerem do stacji SKM Sopot Wyścigi. W pobliżu krótkiego spaceru: plaża, Ergo Arena, Hipodrom, sklepy spożywcze i restauracje.
image

Willa Parkur

Wszystkie atrakcje kuracyjnego Sopotu na wyciągnięcie ręki. Poznaj kameralne i nowoczesne apartamenty segmentu premium, usytuowane w przestrzeni Dolnego Sopotu. Położone 800m od plaży w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy jedno i wielorodzinnej. Stąd w ciągu kilku minut dotrzesz na plażę, dworzec...
image

Willa SeaSide

Inwestycja mieszkaniowa "Seaside" to wyjątkowe miejsce na mapie Sopotu, zlokalizowane przy ulicy Grunwaldzkiej 97B. Ta kameralna przestrzeń składa się z trzech eleganckich mieszkań, oferujących wysoki standard życia w bezpośrednim sąsiedztwie Bałtyku. Z "Seaside" każdy mieszkaniec będzie cieszyć się nie tylko nowoczesnym designem, ale również bliskością plaży oraz urokami nadmorskiego życia.
image

Willa Oliwa

Elegancka willa, umiejscowiona w sercu zabytkowej dzielnicy Gdańska Oliwa. Usytuowana na urokliwej, cichej uliczce, nieruchomość oferuje nie tylko kameralność, ale także szybki dostęp do komunikacji publicznej – stacji SKM, przystanku tramwajowego i pętli autobusowej. Zaledwie krok od centrum biznesowego Olivia Business. Współczesny komfort splata się z historycznym urokiem oferując dostęp do wszystkich udogodnień współczesnego życia w centrum miasta.
image

Apartamenty

Eleganckie 8 apartamentów w sercu Jastrzębiej Góry, zaledwie 400 metrów od plaży. Inwestycja w pełni wykończona, wyremontowana i oddana do użytku w 2019 roku.
image

Nowa inwestycja

160 unikatowych apartamentów, harmonijnie wkomponowanych w malownicze otoczenie pasma nadmorskiego. To więcej niż miejsce do życia - to nowoczesność spotykająca się z naturą, tworząc atmosferę komfortu i wyjątkowości. Więcej szczegółów wkrótce...

© 2019 Realizacja Estimagroup