Realizacje

Strona Główna > Realizacje

image

Willa Parkur

Wszystkie atrakcje kuracyjnego Sopotu na wyciągnięcie ręki. Poznaj kameralne i nowoczesne apartamenty segmentu premium, usytuowane w przestrzeni Dolnego Sopotu. Położone 800m od plaży w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy jedno i wielorodzinnej. Stąd w ciągu kilku minut dotrzesz na plażę, dworzec...
image

Seaside Sopot

Nowoczesna kamienica w centrum Sopotu z widokiem na morze. Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, w apartamencie do którego przez duże okna zagląda nowy dzień oraz słychać radosne “okrzyki” mew. Gdzie na tarasie wypijesz poranną kawę w pierwszych promieniach słońca. Skąd do plaży masz tylko kilka minut spacerem. Seaside - nadmorski klimat i urok kurortu na wyciągnięcie ręki.
image

Nowa inwestycja

ul. Korzeniowskiego Gdynia - INWESTYCJA W PRZYGOTOWANIU. Kamienna Góra uchodzi za najbardziej luksusową dzielnicę miasta i jedną z najbardziej prestiżowych w Polsce, a jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców. To niepowtarzalne miejsce ze względu na swoje unikalne położenie -bezpośrednie sąsiedztwo Zatoki Gdańskiej, plaży, Bulwaru Nadmorskiego oraz mariny.
image

Domy jednorodzinne

Estetyczny design i wysoka funkcjonalność to główne cechy charakteryzujące realizowane przez nas projekty domów jednorodzinnych. Wykorzystując najnowsze trendy architektoniczne, tworzymy funkcjonalne nieruchomości otoczone zielenią. Przestronne i elegancko doświetlone wnętrza wybudowanych przez nas domów zapewniają wygodę i komfort mieszkania domownikom.
© 2019 Realizacja Estimagroup